O firmie MTnet

Od 1999 roku

Nasza firma powstała w 1999 roku w Dębicy, od początku świadcząc usługi dostępu do internetu. Wraz z upływem czasu, zmieniającymi się technologiami oraz oczekiwaniami klientów, poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe usługi i zwiększaliśmy zasięg naszej sieci.

Obecnie działamy na terenie Dębicy, Krakowa, Krosna i Sędziszowa Małopolskiego, gdzie w oparciu o własne światłowody dostarczamy bardzo szybkie łącza internetowe, cyfrową telewizję HD i telefonię stacjonarną – zarówno klientom indywidualnym, jak i różnym instytucjom i firmom.

Nasi ludzie

Doskonale wiemy, że o sile i potencjale firmy decydują tworzący ją ludzie, dlatego każdemu z nich staramy się stwarzać warunki sprzyjające jego pracy i rozwojowi. Dzięki temu naszą kadrę stanowią pracownicy kompetentni i lubiący swoją pracę, na czym zyskują wszyscy – także nasi Klienci, którzy otrzymują od nas najwyższej jakości produkt wzbogacony o sprawną i miłą obsługę wspartą szybkim i skutecznym serwisem.

Zaangażowani

Dzięki środkom pozyskanym z projektów unijnych usługi dostępu do internetu, telewizji i telefonii oparte na światłowodach możemy świadczyć także mieszkańcom kilku poddębickich miejscowości.

Uczestniczymy również w programie „Rzetelna firma”, dostarczając nasze łącza do szkół i tym samym ułatwiając ich uczniom zdobywanie i poszerzanie wiedzy, a także realizujemy projekty pn. “Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu obejmujące mieszkańców i instytucje samorządowe w Dębicy” oraz “Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu obejmujące mieszkańców i instytucje samorządowe w Gminie Dębica”.