Witamy, witamy i Jaskółkę w black friday wypuszczamy! :) Tak się fajnie złożyło, że niniejszym wpisem otwieramy naszego bloga, już na samym początku serwując taką fajną informację:

Jaskółka w black friday!

Jaskółka – nasza duma, nasze oczko w głowie, nasza perełka, nasze ohy i ahy! Symetryczna, szybka, z świetnym routerem i zewnętrznym adresem IP. Idealna dla graczy, dla osób aktywnie utrzymującymi kontakty z bliskimi mieszkającymi daleko od nich, w końcu też dla profesjonalistów, dla których internetowe łącze jest jak samochód, który nawet na wstecznym zasuwa również szybko, jak do przodu.

Promocja w „czarny piątek”

Już jutro, 23 listopada 2018 roku, Jaskółkę możesz złapać w mega promocji! Jeśli to zrobisz, to przygarniesz Jaskółkę na 24 miesiące (tyle trwa umowa), przez pierwsze pół roku płacąc za to symetryczne łącze okrągłą złotówkę, a później – już do końca umowy – 55 zł miesięcznie.

Średnia abonamentu za Jaskółkę w promocji Black Friday wynosi równe 41,50 zł miesięcznie! Porównywajmy do sąsiadujących cenowo ofert: Jaskółka 100 Mb/s kosztuje tylko o 2,50 zł więcej, niż najtańsze w naszej ofercie 40/4 Mb/s i o 3,50 zł mniej, niż abonament za 80/8 Mb/s.

To, że Jaskółka w promocji „black friday” jest świetną okazją, to mało powiedziane. Więc łapcie ją! Już jutro, w black friday :)