Symetryczna Jaskółka 100 Mb/s spotkała się z tak ciepłym przyjęciem z Waszej strony, że postanowiliśmy zrobić kolejny krok i wypuścić w sieć Jaskółkę w wariancie 1000 Mb/s (słownie: tysiąc) megabitów na sekundę! Zrobiliśmy to z radością, ponieważ wielu z Was często pytało: czy Jaskółka kiedyś przyspieszy? Odpowiedzieliśmy więc właśnie na to pytanie: TAK!

Zwykła, stumegabitowa Jaskółka zostaje w ofercie, ponieważ ma swoją grupę odbiorców, którym 100 Mb/s w zupełności wystarcza. Do oferty za to dołącza aż dziesięciokrotnie szybsza Jaskółka Uwolniona! Dla każdego, kto tylko chce i mieszka w zasięgu naszej światłowodowej sieci. :)

Skąd ta nazwa? Człon “uwolniona” wynika od sposobu, w jaki podeszliśmy do kwestii maksymalnej przepustowości łącza. Tak, jak prędkość “zwykłej” Jaskółki 100/100 Mbps wynikała ze standardu FastEthernet (100 Mbps), tak Jaskółkę Uwolnioną (1000/1000 Mbps) uwolniliśmy z portów setkowych i jej przepustowość oparliśmy na wyższym standardzie: GigabitLAN – 1 Gb/s (do 1000 Mb/s).

Jaskółka Uwolniona dostępna jest już w naszej ofercie w super cenie 79 zł miesięcznie oraz w pakietach z innymi usługami (z telewizją i telefonem).